Difference between revisions of "Characters"
From Detective Conan Wiki
m |
m |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable" width="150" | {| class="wikitable" width="150" | ||
| − | | Conan | + | | align="center" | Conan |
|- | |- | ||
| − | | {{Char|Conan}} | + | | {{Char|Conan Edogawa}} |
|} | |} | ||
| Line 15: | Line 15: | ||
{| class="wikitable" width="600" | {| class="wikitable" width="600" | ||
| Family | | Family | ||
| + | |- | ||
| + | | {{Char|Ran Mouri}} {{Char|Kogoro Mouri}} | ||
|} | |} | ||
| Line 43: | Line 45: | ||
{| class="wikitable" width="150" | {| class="wikitable" width="150" | ||
| − | | Black Organization | + | | align="center" | Black Organization |
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 16:21, 10 May 2009
|
|
|